Informace k registraci

Výběrové řízení

Všechna vozidla musí projít výběrovým řízením. Tento postup nám umožňuje kontrolovat kvalitu výstavy a zajistit, aby byly důsledně dodržovány naše základní hodnoty. Všechny značky a modely jsou vítány.
Své místo v okolí zámku mohou najít supersporty, běžné, upravené i historické automobily nebo vozidla zaměřená na motorsport.

Každý styl a typ vozidla je posuzován individuálně s ohledem na jeho jedinečný charakter a účel.

 

Stav registrace

Nejpozději 1 měsíc před konáním akce Vám doručíme stanovisko k výběrovému řízení.

 

Cena

Účast na události je zpoplatněna v několika úrovních.

Základní úroveň: Zahrnuje vstupenku pouze pro řidiče, visačku a vystavení vozu v areálu Trojského zámku.

Addon 1: Přidáme Vám limitovaný merchandise

Addon 2: Přidáme Vám poukazy na 6 plnohodnotných jídel od libovolného prodejce v areálu.

Addon 3: Přidáme zvýhodněné vstupné (sleva 50 %) pro přátele, přítelkyně, manželky (max 2 ks)

 

Každý bude mít také příležitost o svém voze promluvit na Reel / Story na Instagram a Tik Tok.

 

V případě schválení registrace Vás budeme kontaktovat na uvedené kontaktní údaje s cenou registrace a možností dokoupení addonů.

Soutěž

Jako vystavovatel máte nárok na účast v soutěži TOP5 během události.
Pokud máte další dotazy, můžete nás kontaktovat.

Povinnosti

Vozidlo musíte do areálu přistavit v předem určený čas v pátek 19.07.2024 a až do ukončení výstavy s ním nesmíte odjet nebo ho přeparkovat bez vyzvání organizátorem.

Z vozidla nesmí unikat provozní kapaliny! V případě zjištění úniku může správce areálu (GHMP) vyžadovat náhradu nákladů na odstranění škody, kterou Vám v plné výši s 10% přirážkou přefakturujeme.

Zasláním registrace to berete na vědomí a souhlasíte.

Garance

Areál je po celou dobu trvání události, včetně nočních hodin, hlídaný pracovníky security agentury a kamerami. Před vjezdem do areálu bude Váš vůz nafocen a sepsán předávací protokol. Návštěvníci budou instruováni, aby na vystavené vozy nesahali. Security bude instruována, aby toto chování hlídala. V případě prokázání poškození exteriéru vozu v době trvání výstavy jsme pojištění na odpovědnost organizátora události a pokusíme se zprostředkovat plnění vedoucí k odstranění závady. Registrací berete na vědomí, že v takovém případě záleží na rozhodnutí partnerské pojišťovny.

Vozy by na události měly být uzavřené a uzamčené. V případě Vaší vlastní ochoty můžete pro návštěvníky vozidlo odemknout a nechat návštěvníky nasednout. Za případné poškození interiéru neručíme.